Górny | Sprzedaż, oraz wypożyczalnia przyczep i lawet | Kompleksowe czyszczenie pojazdów | Ozonowanie

Chcesz mieć czyste i świeże powietrze w swoim domu, firmie lub samochodzie?


Wykorzystaj to co daje nam natura. Naturalną i bezpieczną siłę oczyszczania powietrza. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrz pojazdów. Teraz można się pozbyć groźnych grzybów, bakterii, roztoczy i zapachów. Odkażanie układów klimatyzacji i wentylacji samochodowej bez używania środków chemicznych. Dezynfekcja przestrzeni pasażerskiej i ładunkowej. Usuwanie zapachu dymu papierosowego oraz zapachów odzwierzęcych, stęchlizny, rozlanych płynów, paliw, wymiocin, rozbitych jajek itd.Co to jest ozon?


Ozon to trójatomowy tlen w postaci gazu. Zapachem przypomina woń powietrza po burzy, co pozwala mu usuwać najróżniejsze przykre zapachy. Podobnie jak tlen, podtrzymuje spalanie, ale nie jest palny. W warunkach naturalnych powstaje w atmosferze ziemskiej, jednak może być sztucznie produkowany. Jest substancją świetnie rozpuszczalną w wodzie i jest nietrwały _ dzięki temu łatwo wchodzi w reakcje ze związkami organicznymi i niszczy je, uwalniając przy rozpadzie cząsteczkę tlenu, która łącząc się z pleśnią, grzybami itp., całkowicie je niszczy. Proces ten nazywany jest ozonowaniem i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji. Dzięki niemu powietrze pozostaje czyste, całkowicie pozbawione bakterii, wirusów i innych szkodliwych tworów biologicznych. Warto podkreślić, że ozon jest kilkadziesiąt razy bardziej skuteczny i kilka tysięcy razy szybszy niż chlor pod względem bakteriobójczym. Podziałanie niewielkim stężeniem ozonu powoduje w zniszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych już w kilka minut. Ozonować można także produkty spożywcze, co wydłuża ich okres przydatności i nie ma na nie żadnego szkodliwego wpływu. Nie jest także trujące dla człowieka.Jak działa ozon?


Ozon wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi pleśnie, grzyby, wirusy, bakterie, pyłki roślin, roztocza i całkowicie je niszczy. Tlen uwalniany podczas rozkładu ozonu neutralizuje uciążliwe dla zdrowia właściwości pyłków kwiatowych, zapobiegając alergiom, podrażnieniom gardła, nosa i oczu. Drobnoustroje giną już od śladowych ilości ozonu, dzięki czemu nie występuje niebezpieczeństwo zakażenia bakteryjnego, groźnych chorób, gnicia żywności i pojawienia się przykrego zapachu. Ozon jest skuteczniejszy i szybszy w działaniu od stosowanych, dostępnych na rynku środków chemicznych! Urządzeniem wytwarzającym ozon (ozonu nie daj się magazynować!) jest urządzenie zwane generatorem ozonu lub ozonatorem. Wystarczy włączyć urządzenie do prądu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Ozon nie pozostawia po sobie śladu. Cząsteczka toksycznego ozonu jest bardzo nietrwała i szybko rozpada się do życiodajnego tlenu. Ozon również skutecznie niszczy inne owady, w tym muchy, komary, karaczany, pluskwy, wszy, roztocza, uciążliwe rybiki, a także gryzonie.Gdzie zastosować ozonowanie?


W domu, mieszkaniu przy likwidacji roztoczy kurzu domowego i alergenów neutralizacji zapachów w pomieszczeniach, oraz oczyszczania bakteriologicznego po zmarłych, po zalaniach i powodziach. Samochody osobowe, ciężarowe, autochłodnie, przyczepy kempingowe, jachty, domki letniskowe, hotele, motele, noclegownie, mieszkania, domy, piwnice, garaże, szkoły i przedszkola, gabinety lekarskie, przychodnie, salony SPA, salony kosmetyczne i fryzjerskie siłownie, szatnie, przebieralnie puby, knajpy, restauracje, bary, sale weselne, biura, banki, apteki, zakłady mięsne, magazyny żywności, zakłady pogrzebowe.Ozonowanie pokoi, mieszkań, domów


Za pomocą ozonu możemy wykonać odgrzybianie, pozbyć się z pomieszczeń zapachu stęchlizny, zapachu tytoniu, farb, lakierów, substancji ropopochodnych, zapachów odzwierzęcych, moczu, odchodów, wydalin, wymiocin, gnicia i rozkładu organicznego, fermentacji, spalenizny po pożarach w 99%, oraz wielu innych przykrych woni. Ozon doskonale zdaje egzamin w pomieszczeniach w których przebywają alergicy usuwając z jego atmosfery roztocze i alergeny w 90% ułatwiając życie tym osobom. Czynność tą należy powtarzać raz na kilka miesięcy w zależności od pory roku. Ozon również skutecznie niszczy inne owady, w tym muchy, komary, karaczany, pluskwy, wszy, roztocza, uciążliwe rybiki, a także gryzonie.


 Godziny otwarcia
Poniedziałek8:00-17:00
Wtorek8:00-17:00
Środa8:00-17:00
Czwartek8:00-17:00
Piątek8:00-17:00
Sobota8:00-14:00

*W godzinach od 17.00 do 8.00, niedziele, oraz święta wypożyczenie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

**W niedziele i święta minimalna opłata za wypożyczenie jak za całą dobę.

Dane kontaktowe